Haapsalu Tarbijate Ühistu asutas 2014.aastal Haapsalu Kaubamajas  ning Uuemõisas  Konsumi kauplustes tervisliku toitumise trendi järgivate inimeste jaoks eraldi osakonna „Eluterve terve elu“. Sellesse osakonda koondasime kõik erinevad toidud, mida vajasid erinevate toitumiseelistustega inimesed. Võrdse tähelepanuga suhtume algusest peale taimetoitlastesse, veganitesse, ökoloogiliselt puhta toidu eelistajatesse, paleotoitujatesse, gluteeni- või laktoositalumatusega inimestesse, nisust loobunud inimestesse ja kõigisse, kes ühel või teisel moel peavad oluliseks tervislikku toitumist. Neid erinevaid toitumissuundi on palju ja kõigile soovime pakkuda sobivat valikut.

Lisaks toidule hindavad meie kliendid looduslikku ja tervisesõbralikku valikut ka hügieeni- ning kosmeetikatoodete ostmisel, mänguasjade või  pesu valikul. Seetõttu toetab meie kaubavalik  tervislikku ja loodussõbralikku elustiili ka   väljaspool „Eluterve terve elu“ osakonda ning   Haapsalu Kaubamaja Konsumist leiab   ka looduskosmeetikat, meriinovillast pesu, puidust mänguasju  jpm.

„Eluterve terve elu“ osakonna populaarsus on kiiresti kasvanud ja seetõttu hakkasime oma köögis ja pagaris valmistama ise sama kaubamärki kandvaid tooteid.