Haapsalu Tarbijate Ühistu kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Haapsalu Tarbijate Ühistu kasutab üksikisikuga lepingu sõlmimisel ja selle täitmisel ning isikuga kontakti võtmisel isikuandmeid:

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame eelkõige tellitud kauba õigeaegseks valmistamiseks ja valitud kauplusesse õigeaegseks kohaletoimetamiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Haapsalu Tarbijate Ühistu avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Haapsalu Tarbijate Ühistule teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

 

Isikuandmete kaitse

Haapsalu Tarbijate Ühistu rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Haapsalu Tarbijate Ühistu e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebilehte kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil yhistu@hty.ee